{boxplus href=|images/ii_2009/drzwi_otwarte/drzwi_otwarte_2009.jpg| title=|Drzwi Otwarte 2009|}{/boxplus}W dniu 14 marca 2009 roku w Akademii Podlaskiej odbyły się Drzwi Otwarte. Podczas tego wydarzenia można było zobaczyć naszą Uczelnię od środka, a także poznać pełną ofertę edukacyjną kierunku informatyka. Była to również niecodzienna okazja do zasięgnięcia informacji "z pierwszej ręki" dotyczących studiowania na informatyce. Podczas spotkania prezentowany był również pokaz mobilnych robotów, które są wykorzystywane w pracach badawczych w naszym Instytucie.