Szanowni Studenci i Studentki,

Uprzejmie zapraszamy na 0101 seminarium Koła Naukowego Programistów działającego przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Wydarzenie odbędzie się 12 maja 2017 roku na Wydziale Nauk Ścisłych (ul. 3 maja 54, Siedlce) w sali 130.

Zgłoszenia na seminarium przyjmowane są do 6 maja 2017 roku, poprzez formularz: https://goo.gl/forms/WvAsAv2jIjPCRH7g1

Agenda zostanie ogłoszona 7 maja 2017 roku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłoszeń i czynnego udziału w dyskusjach.

Bieżące informacje o organizacji wydarzenia są publikowane na portalu Facebook:

Jarosław Kamiński