tytulowe

10 maja 2017 r. w Instytucie Informatyki, z inicjatywy Dyrektora prof. dr hab. inż. Andrzeja Barczaka, odbył się czwarty otwarty konkurs programistyczny "kodigo 2017", pod patronatem Dziekana Wydziału Nauk Ścisłych dr hab. Wiesławy Barszczewskiej, prof UPH.  Konkurs przygotował komitet organizacyjny: dr inż. Mirosław Barański, dr Andrzej Salamończyk, dr Waldemar Bartyna, dr Ewa Szczepanik, mgr Kamil Skarżyński oraz mgr Marcin Stępniak. Zadania (dostępne na stronie konkursu kodigo.ii.uph.edu.pl) zostały przygotowane przez jury.

W środę 10 maja o godz. 10.00 studenci przystąpili do rozwiązywania zadań.  Uczestnicy mieli o co walczyć. Atrakcyjne nagrody rzeczowe: AMAZON KINDLE PAPERWHITE 3 za zajęcie pierwszego miejsca, Zestaw elektroniki z platformą Arduino Uno oraz Nodemcu za zajęcie drugiego miejsca i książka „Zwinne wytwarzanie oprogramowania”  za zajęcie trzeciego miejsca zostały ufundowane przez  Instytut Informatyki.  Ponadto firma ISOLUTION (www.isolution.pl) ufundowała nagrodę specjalną, płatny staż dla trzech najlepszych studentów kierunku informatyka.

Zwycięzcami czwartej edycji konkursu zostali:

• 1 miejsce - Artur Kozioł (student 2 roku studiów inżynierskich, kierunek Informatyka UPH)
  • 2 miejsce - Kamil Breguła (student 2 roku studiów inżynierskich, kierunek Informatyka UPH)
  • 3 miejsce - Karol Szumski (student 1 roku studiów inżynierskich, kierunek Informatyka UPH)

Laureatom nagrody wręczyli: Dyrektor Instytutu Informatyki prof. dr hab. inż. Andrzej Barczak oraz w imieniu firmy Isolution dr Ewa Szczepanik.

Gratulujemy

Foto: Piotr Uziak