Baner przedstawia grafikę wydarzenia Akcja Rekrutacja 2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Otwartych Instytutu Informatyki UPH.

Poniżej planowany program wydarzeń:

Poniedziałek 26.04.2021:

• 10:00 - 10:20 Prezentacja kierunków: Informatyka oraz Inżynieria Procesów Technologicznych  -  dr A. Niewiadomski
  • 10:20-12:00 Seria kilku krótkich pokazów i wykładów prowadzonych przez naszych wykładowców na tematy związane z Informatyką oraz Inżynierią Procesów Technologicznych:
    • 10:20 - 10:50 -  Zastosowanie SMT-solverów do rozwiązywania wybranych problemów. - dr A. Niewiadomski
    • 10:50 - 11:30 -  Robotyka hobbystyczna. Jak i od czego zacząć. -  dr W. Bartyna, dr M. Stępniak, mgr K. Skarżyński
    • 11:30 - 11:50 -  Dlaczego kryształy mają różne kolory? - mgr M. Berendt-Marchel

Wtorek 27.04.2021:

• 11:45-12:00 Prezentacja Koła Naukowego Studentów Informatyki Genbit Przedstawione zostaną zagadnienia, którymi studenci członkowie koła zajmują się na co dzień, zainteresowania oraz tematy prac pasjonatów informatyki
  • 12:00-12:30 Spotkanie ze studentami kierunków Informatyka oraz IPT, absolwentami kierunku Informatyka, sesja Q&A

Zapraszamy na nasz Facebook: https://www.facebook.com/Uniwersytet.Siedlce

Zapraszamy na nasz kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpHQOK7ikMiQkUMN0oSONxw