Zakład produkcyjny Vivenge jest wiodącą, globalną firmą w branży identyfikacji wizualnej i wyposażenia największych światowych sieci handlowych, wywodzącą się z Grupy Vivenge. W tej branży jesteśmy największą w Polsce firmą z polskim kapitałem. Pracujemy dla najbardziej wymagających światowych marek w Polce, Europie i na świecie. Ponad europejski zasięg sprzedaży, bardzo wysokie standardy technologiczne i ekologiczne, stały nacisk na innowacje produktowe i usługowe, a do tego silnie akcentowana rola odpowiedzialności społecznej – aż tyle i tylko tyle w jednej firmie. Mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych polskich i europejskich marek.

VIVENGE14

Wkraczając na polski rynek w 1997 roku, postanowiliśmy, że na pierwszym miejscu zawsze będziemy stawiać naszych pracowników. Tworzymy kulturę opartą na współpracy, dzięki czemu w naszych zespołach panuje wyjątkowa atmosfera. Szerokie zakresy odpowiedzialności dają możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, co przekłada się na świetną jakość działania oraz szybki rozwój naszej firmy. Stosujemy także najlepsze praktyki w zakresie rozwoju talentów, wdrażania nowo zatrudnionych osób czy możliwości szkoleniowych.

Nasze starania, by być najlepszym pracodawcą dla naszych ludzi, zostały docenione. Dzisiaj w 2 zakładach produkcyjnych w Siedlcach i Gręzówce-Kolonii zatrudniamy ponad 300 pracowników. 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie nauki (preferowane studia związane z analizą danych, ekonomią, programowaniem czy ogólnie informatyką), jesteś komunikatywny/-a, umiesz pracować w zespole i jesteś otwarty/-a na poznawanie nowych technologii, jesteś dokładny/-a w działaniu i umiesz określać priorytety w pracy, bardzo dobrze znasz MS Excel, oraz znasz inne aplikacje z pakietu MS Office, spotkałeś/-aś się z tematami digitalizacji, baz danych (SQL), programowania, testowania, automatyzacji, zarządzania zadaniami i tak jak my - interesujesz się nowinkami technologicznymi - to dobrze trafiłeś.

Welcome to Vivenge world!!

 

Oferujemy:

  • Płatny staż  w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo
  • Staż w oparciu o umowę zlecenie (min.6 msc)
  • Elastyczne godziny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

VIVENGE9