swiat widziany sercem artur zdanowski plakat

Akademicka Galeria Fotografii zaprasza na wystawę fotografii Artura Zdanowskiego zatytułowaną „Świat Widziany Sercem". Ta duża wystawa została podzielona na dwie tematyczne części, które będą równolegle prezentowane w Siedlcach. Pierwszą z nich pod tytułem „Magia Wody” będzie można zobaczyć w Brofakturze (przy ul. Armii Krajowej 5), natomiast drugą „Piękno Natury” w AGF (parter Instytutu Informatyki przy ul. Sienkiewicza 51). Otwarcie wystawy: 1.03.2019 godz. 19:00Brofaktura.

Fotografie w obu lokalizacjach prezentowane będą w dniach od 1 marca do 14 kwietnia 2019 roku. Wstęp wolny. Zapraszamy. 
ArtZ

Urodzony w miejscowości Mordy, młode lata szkoły podstawowej spędził w Siedlcach.  
Następnie ukończył Liceum Plastyczne w Nałęczowie.
Architektura w Warszawie z racji dużej ilości matematyki nie okazała się jego pasją.  
To w Grafice Komputerowej Artur odnalazł możliwości rozwoju swojego potencjału twórczego.
Pracował jako Dyrektor Artystyczny w kilku agencjach reklamowych w Warszawie, prowadził studio fotograficzne „Magic Studio”, wraz z przyjacielem założył grupę foto-video Art-Pi.
Czując chęć i potrzebę dzielenia się talentem i umiejętnościami z innymi, wykładał Grafikę i Multimedia.
Uczył się, pracował i zwiedzał między innymi: Wurzburg na Bawarii w Niemczech, południe Francji, Stany Zjednoczone. Od 2005 roku mieszka w pięknym malowniczym artystycznym mieście Laguna Beach w słonecznej Kalifornii, które jest teraz dla niego domem, miejscem relaksu, inspiracji i pracy.
W Stanach Art Z. wystawia swoje prace na wielu znanych i renomowanych festiwalach artystycznych. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród pasjonatów fotografii i kolekcjonerów z całego świata.
Zdjęcia Art Z. a także filozofia życia jest inspiracją dla wielu ludzi, którzy podobnie jak On, kochają podróże, fotografię, mają pasje w życiu oraz doceniają i szanują wartość bezcennej chwili.

“Świat Widziany Sercem” 

Wystawa ta jest obrazowym “dziękuję i szanuję” od Artura dla Świata, Rodziny, Przyjaciół, mieszkańców Siedlec i okolic.
Jest inspiracją i motywacją do realizowania swoich marzeń.  
Jest impulsem do pobudzenia Naszej świadomości na piękno, które jest dookoła.
Jest nauką szacunku i uwielbienia przyrody a także zachętą do podroży, zwiedzania wspaniałych miejsc, poznawania nowych ludzi i kultur.
Poprzez załączone do zdjęć motta i opisy, wyczula na piękno Świata i wartości Życia, które w dzisiejszych czasach są często przytłaczane przez piętno codzienności lub wręcz zapomniane.

Art Z., Brofaktura i Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach życzą wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.

Pozdrawiamy serdecznie.

Fotogaleria