Koło Naukowe Informatyków Genbit działające przy Instytucie Informatyki, pod opieką dra Piotra Świtalskiego organizuje cykliczne Seminaria Naukowe. Ich celem jest przedstawienie działalności studentów, członków kół naukowych i wszystkich chętnych związanych z informatyką. Ich celem jest pokazanie wyników badań, analiz, zestawień i samodzielnego zgłębiania tematów wykraczających poza zakres nauczania. Prelekcje przedstawiane są w formie prezentacji, wykładów i live codingu.

W ostatnim czasie odbyło się sześć regularnie prowadzonych seminariów naukowych. Występowali na nich nie tylko studenci informatyki, ale także administracji, zarządzania, logistyki, pedagogiki i historii.

Tematyka obejmowała m.in.:

• technologie informacyjne,
  • zastosowania informatyki,
  • nowe technologie,
  • sprzęt komputerowy,
  • aplikacje mobilne,
  • bezpieczeństwo,
  • DTP,
  • mikrokontrolery,

Lista tematów na Seminariach Naukowych KNI Genbit 28.05-05.12.2014 (plik PDF).

Zapraszamy na kolejne, VII Seminarium Naukowe KNI Genbit, które odbędzie się 5 grudnia 2014, godz. 15:00 w auli A3. Agenda dostępna w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/331863467006355/ lub w dołączonym pliku PDF.

Podczas spotkania zostanie także poruszona m.in. kwestia stworzenia Grupy .NET działającej przy Instytucie Informatyki w ramach sekcji KNI Genbit. Wszystkich chętnych zainteresowanych C#, .NET, narzędziami i technologiami Microsoftu serdecznie zapraszamy.

Wszelkie aktualności dotyczące koła można śledzić na fangpage KNI Genbit: https://www.facebook.com/knigenbit

Autor tekstu: Marcin Kowalczyk