wspolne

W dniu 28 października 2016 r. na Wydziale Nauk Ścisłych gościli uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 6 im. księdza Stanisława Brzóski w Siedlcach. Studenci z Koła Naukowego Studentów Matematyki GRAF oraz Koła Naukowego Informatyków Genbit, na podstawie współpracy Kół, zaprosili uczniów na cztery warsztaty tematyczne:

• „W poszukiwaniu złota…”  – warsztaty matematyczne – Martyna Sieczkiewicz, Anna Zabłocka, Karol Foryszewski
  • „Zrób sobie wielościan!” – warsztaty matematyczne – Anna Lisowiec, Marcin Miazio, Piotr Graniszewski
  • „Zostań programistą! - Podstawy C++” – warsztaty informatyczne – Mariusz Rostkowski, Karol Breguła
  • „Layout na streama w GIMP-ie” – warsztaty informatyczne – Bartosz Talma

Warsztaty zostały ocenione przez uczniów jako ciekawe i interesujące. Mamy nadzieję, że wiadomości zdobyte na warsztatach zostaną przez nich wykorzystane w praktyce!

genbit

graf