Logo Writefull

Szanowni Państwo,

do końca stycznia 2021 r. przedłużono dostęp testowy do narzędzia do korekty tekstów naukowych Writefull, opartego na sztucznej inteligencji. Mogą z niego korzystać pracownicy oraz studenci. W załącznikach znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje. W związku z planami zakupu subskrypcji Writefull przez UPH, proszę o zapoznanie się z narzędziem i deklarację włączenia do programu. Zgłoszenia proszę przesyłać do 17 grudnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Writefull for Word wymaga instalacji wtyczki, dostępu do internetu  i rejestracji przy użyciu adresu mailowego w domenie uczelni @uph.edu.pl @stud.uph.edu.pl. Writefull Revise i Writefull Cite docelowo będą dostępne przez weryfikacją adresów IP, ale obecnie działają przy użyciu przeglądarki internetowej, a linki dedykowane wyłącznie dla Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach są  podane w załączonym przewodniku. Nie ma ograniczeń co do liczby korzystających z Writefull w tym samym czasie podczas testowego dostępu.  Pragnę jeszcze dodać, iż załączone informacje są wyłącznie do użytku Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach i zabronione jest ich przekazywanie poza grono pracowników i studentów tej uczelni.

Poniżej link do nagrania z webinaru, który odbył się 19 października 2020 r.

Załączniki:

box 4