ErasmusDays

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w internetowym wydarzeniu zorganizowanym w ramach #ErasmusDays, Viva la Turkey.

Viva la Turkey to webinarium organizowane przez Biuro Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Alanya HEP w najbliższy piątek 15 października o godzinie 11:00 czasu w Stambule (godz. 10.00 w Polsce).

Jeśli chcesz:

• dowiedzieć się więcej o Regionie Riwiery Tureckiej i mieście Alanya,
  • lepiej poznać Uniwersytet Alanya HEP,
  • dowiedzieć się więcej o programie Erasmus+ w Alanya HEP,
  • poznać możliwości współpracy.

Dołącz do nas na naszej platformie w ten piątek.

Rejestracja nie jest wymagana, a wydarzenie jest bezpłatne. Aby dołączyć do wydarzenia, skorzystaj z poniższego linku i wchodząc do pokoju spotkań podaj nazwę instytucji oraz swoją.

Do zobaczenia!