zajecia wyrownawcze

Zapraszamy studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych I stopnia do wzięcia udziału w zajęciach wyrównawczych z informatyki. Jest to świetna propozycja dla wszyskich, którzy chcą poznać podstawy informatyki i lepiej przygotować się do zajęć.

Zajęcia będą prowadzone w wymiarze 30 godz. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 14 października 2021 roku do godziny 10.00 na adres sekretariatu Instytutu Informatyki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Warunkiem utworzenia grupy jest zgłoszenie się minimum 15 osób.