Na zdjęciu dr Artur Niewiadomski (od lewej) oraz dr Marek Siłuszyk (z prawej)

21 marca 2022, na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UPH w Siedlcach odbyła się 11. edycja Pierwszego Dnia Wiosny z WNŚP. Z kolei w czwartek, 24 marca zorganizowane zostały Dni Otwarte UPH. W ramach tych wydarzeń odwiedziło nas około 300 uczniów okolicznych szkół, którzy wzięli udział w licznych wykładach, pokazach i warsztatach związanych m.in. z superkomputerami, wirtualną rzeczywistością, możliwościami i zastosowaniami dronów, a także systemami robotycznymi oraz IoT. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji i konkursów z nagrodami.

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!