Na obrazku logo konferencji OKI WZI 2022

Koło Naukowe Studentów Informatyków Genbit działające przy Instytucie Informatyki Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Interdyscyplinarną pt. Współczesne Zastosowania Informatyki. Konferencja odbędzie się w dniu 16.05.2022 r. w trybie online z wykorzystaniem platformy Google Meet. Warunkiem czynnego uczestnictwa w Konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego poprzez formularz Google dostępny - TUTAJ. Spośród nadesłanych zgłoszeń Rada Naukowa do dnia 12.05.2022 r. na podstawie abstraktów wybiera Uczestników zakwalifikowanych do wystąpienia na Konferencji.

Witryna konferencji znajduje się pod adresem: wzi.uph.edu.pl.