CityLight

AGF serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Michała Hawryluka zatytułowanej "City Lights". Wystawę można oglądać codziennie od 15 kwietnia do 30 czerwca 2019r.
Wstęp wolny.

Nie jestem profesjonalistą, jedynie próbuję przedstawić to, co według mnie jest interesujące. Fotografie powstały podczas wieczornych wyjazdów do okolicznych miast. Starałem się uchwycić atrakcyjność oraz ciekawy wygląd miasta nocą, kreowany przez miejskie oświetlenie, stąd też nazwa: CITY LIGHTS.

Michał Hawryluk
Student kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne, UPH w Siedlcach

box 4

box 1

box 2

Studia podyplomowe

box 3

Oferujemy studia podyplomowe z zakresu informatyki i zastosowań informatyki.

Oferta dla biznesu

box 5

Instytut Informatyki posiada wykwalifikowaną kadrę doświadczonych pracowników, którzy realizują projekty zarówno badawczo-rozwojowe, ale również prace z zakresu projektowania, programowania i wdrażania rozwiązań informatycznych. Prowadzona jest aktywna współpraca z przemysłem w zakresie wprowadzania innowacyjnych technologii. Zapraszamy do nawiązania współpracy, oferujemy dogodne warunki i terminową realizację zadań.

Obszary działalności badawczo-rozwojowej Instytutu Informatyki UPH w Siedlcach:

1. Integracja algorytmów sztucznej inteligencji (algorytmy ewolucyjne, konwolucyjne sieci neuronowe, uczenie maszynowe, automaty komórkowe) w rozwiązaniach informatycznych.
  2. Projektowanie i wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych opartych na algorytmach rozpoznawania obrazu (w tym systemy OCR, OMR), klasyfikacji obrazów, detekcji obiektów, cyfrowego przetwarzania obrazów, eksploracja danych.
  3. Optymalizacja zadań złożonych obliczeniowo i ich zrównoleglanie w oparciu o systemy chmurowe oraz procesory graficzne.
  4. Zastosowanie algorytmów planowania (przybliżonych oraz dokładnych) w procesach decyzyjnych wielokryterialnych (w tym problemach NP-trudnych).
  5. Wdrażanie systemów bezpieczeństwa komputerowego, działania audytowe w zakresie bezpieczeństwa komputerowego, implementacja rozwiązań sztucznej inteligencji w istniejących zabezpieczeniach.
  6. Programowanie autonomicznych robotów działających w środowiskach zamkniętych.
  7. Zastosowanie programowalnych układów FPGA w procesach sztucznej inteligencji.
  8. Inżynieria oprogramowania, rozwój oprogramowania.
  9. Symulacja komputerowa, modelowanie matematyczne.